Skontaktuj się z nami:
tel. +48 601 064 327 oraz handel@hebanhouses.pl

+48 601 064 327     handel@hebanhouses.pl

O NasADMINISTRACJA     

 

Firma HEBAN Rent powstała z myślą o osobach poszukujących mieszkań na wynajem w okolicach Tucholi i Cekcyna.

Przez wiele lat budowaliśmy energooszczędne domy drewniane z prefabrykowanych elementów i dzięki temu mieliśmy okazję poznać bardzo dobrze oczekiwania naszych klientów. W trakcie wielu rozmów okazało się, że część osób poszukuje domu lub mieszkania na wynajem. Po analizie lokalnego rynku w powiecie tucholskim zdecydowaliśmy się wybudować kilka budynków z mieszkaniami do wynajęcia. Spotkało się to z bardzo pozytywnym odbiorem klientów. Dzisiaj w naszych zasobach mamy ponad 200 mieszkań na wynajem. Dzięki temu potrafimy dopasować się do różnych oczekiwań, zarówno jeśli chodzi o wielkość mieszkań, jak i wysokość opłat miesięcznych.
Przyjazne i uczciwe podejście do klientów skutkuje wynajmem niemalże 100% naszych lokali mieszkalnych. Z tego powodu niewiele jest mieszkań w bieżącej ofercie najmu.

Te mieszkania, które się zwalniają, bardzo szybko znajdują nowych najemców. Na tej stronie można na bieżąco obserwować status zarówno mieszkań na wynajem, jak i na sprzedaż. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.